دانلود سریال یاغی

بازگشت گادوین منشا به استادیوم شهید کاظمی و جایی که یک فصل و نیم پرخاطره را در آن پشت سر گذاشته با حواشی زیادی همراه بود. از شوخی‌هایی که قبل از بازی با هم‌تیمی‌های سابقش داشت تا درگیری ناخواسته‌ای که منجر به مصدومیت مدافع سرخها شد.

 

منشا که در این دیدار تدارکاتی باانگیزه نشان می‌داد در اواسط بازی طی برخوردی که با شجاع خلیل زاده داشت موجب آسیب دیدگی مدافع میانی سرخ‌ها از ناحیه گونه شد تا در محاصره پرسپولیسی‌ها مجبور به بازخواست و توضیح در اینباره شود.

 

مهاجم سابق پرسپولیس که اکنون با پیراهن آبی گل گهر یکی از امیدهای اصلی مجید جلالی برای کسب نتیجه طی ۹ بازی باقیمانده از فصل محسوب می‌شود البته لحظاتی بعد به دلیل مصدومیت مجبور به خروج از زمین شد. او البته در زمان خروج از زمین بار دیگر با کادرفنی پرسپولیس برخورد داشت تا لحظاتی را به تشریح صحنه منتهی به آسیب دیدگی شجاع خلیل زاده بپردازد و سپس روی نیمکت تیمش حضور یافت.

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.