به گزارش “مجله ایما”، مسئولان سازمان لیگ با توجه به فشردگی زیاد در تقویم مسابقات فصل جاری تا پایان اردیبهشت ماه 99 تصمیم گرفته اند اجازه لغو هیچ مسابقه ای را تا پایان مسابقات ندهند. در این خصوص سازمان لیگ به دنبال تصویب طرحی است که طبق آن اجازه لغو هیچ مسابقه دیگری را ندهد و بازی ها طبق برنامه قبلی به طور کامل برگزار شوند.

سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این خصوص گفت: «برنامه خیلی فشرده‌ای داریم و نمی‌توانیم آن را تغییر بدهیم ما حتی یک روز بازی را نمی‌توانیم جابه‌جا کنیم.در حال تلاش هستیم تا طرحی را تصویب کنیم که تعویق افتادن در بازی‌ها را حذف کنیم.»

وی در پاسخ به این پرسش که اگر شرایط جوی در شهری مناسب نباشد تکلیف چیست بیان کرد: «اگر در شهری مشکلی پیش بیاید، باید به شهر دیگر برویم تا در تقویم بازی‌ها تداخلی پیش نیاید، اما به خاطر وسعت و جغرافیای کشور شاید در همان روز نشود جابه‌جا شویم. منتهی تلاشمان این است که برنامه کنونی به هیچ عنوان تغییر نکند.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.