به گزارش “مجله ایما”، آنتونی استوکس که بعد از دیدار با الشارجه از سرپرست و کادرفنی تیم به بهانه دیدار با فرزندش مرخصی گرفته بود، طبق زمان اعلام شده به اردوی این تیم اضافه نشده تا عصبانیت یحیی گل محمدی را در این خصوص در پی داشته باشد.

 

اکنون سایت باشگاه پرسپولیس خبر داده که سرمربی سرخپوشان این بازیکن را به این دلیل در اختیار کمیته انضباطی قرار داده تا درباره او تصمیم گیری شود و جرایم لازم اتخاذ شود. البته این موضوع زمانی شکل واقعیت خواهد گرفت که استوکس به تهران بازگردد و اکنون در آستانه بازی با سپاهان او دومین وعده خود در خصوص زمان بازگشتش را به تاخیر انداخته است.

 

 سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این باره نوشته: آنتونی استوکس که قبل از بازی با شارجه درخواست یک روز مرخصی کرده بود طبق این مجوز در تمرین روز پنج شنبه غایب بود و به تهران بازنگشت. به همین دلیل یحیی گل محمدی این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی گذاشت.‌استوکس قرار بود با پرواز صبح دیروز به تهران‌بازگردد‌ اما فعلا به ایران بازنگشته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.