دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در پی تعطیلی لیگ برتر از سوی سازمان لیگ فرهاد مجیدی تمرینات استقلال را به مدت 10 روز تعطیل کرد تا بازیکنان در راه توصیه هایی که ستاد ملی مقابله با کرونا انجام داده بود با ماندن در خانه منتظر فروکش کردن شیوع این بیماری باشند.

در این بین اما این تعطیلی هم باعث ماندن آنها در خانه نشد چون تعداد زیادی از این بازیکنان هر روز به مدت دو تا سه ساعت به صورت اختصاصی تمرینات هوازی و استقامتی در فضای بسته و باز را در دستور کار دارند تا از فرم ایده آل بدنی خارج نشوند.

گویا سرمربی استقلال هم کاملا شرایط بازیکنانش را زیر نظر دارد و به خوبی وضعیت آنها را رصد می کند تا جایی که شنیده می شود یکی دو بازیکن در تماس هایی که با کادر فنی داشتند مدعی شدند تمرین می کنند اما با ترس و لرز و بدون تمرکز لازم! نکته جالب اینجاست که در اردوی استقلال اخباری به گوش می رسد مبنی بر این که تعطیلی تمرینات گروهی این تیم ممکن است تا انتهای نوروز به طول بیانجامد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.