دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، موضوع تعطیلی کامل لیگ برتر به علت شیوع ویروس کرونا باعث‌ شده تا باشگاه‌های مختلف موضع خود را در قبال این موضوع اعلام کند.

 

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در خصوص این موضع ذوبی‌ها در قبال تعطیلی یا ادامه لیگ برتر گفت: ما کلی حرف می‌زنیم و به همین دلیل دوست داریم لیگ ادامه پیدا کند. اصلا هم بحث قهرمانی، سهمیه آسیایی و تیم‌های سقوط کننده مطرح نیست. اگر لیگ را تعطیل کنید، همان شادی و نشاطی که می‌تواند این ورزش به وجود بیاورد هم از بین می‌رود.

وی در ادامه می‌گوید: تنها ۹ بازی از لیگ برتر باقی مانده و می‌توان لیگ را در ۴۵ روز تمام کرد. بهتر است هر چه زودتر تکلیف لیگ مشخص شود. شایعه شده که اگر لیگ امسال تعطیل شود، لیگ بعدی با هجده تیم برگزار می‌شود. ولی باید ببینیم ما اصلا زیر ساخت لازم واسه ۱۸ تیمی شدن را داریم؟ همین حالا هم همه چیز سخت است.

 

جمشیدی در پایان گفت: لیگ را تعطیل کنند ضرر مالی زیادی به باشگاه‌ها وارد می‌شود. ما در آن‌ صورت در پرداختی به بازیکنان و مربیان دچار مشکل می‌شویم. تمام برنامه ریزی‌های ما به هم می‌‌خورد و از همه نظر اذیت می‌شویم. به همین دلیل دوست داریم لیگ ادامه پیدا کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.