مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، بعد از مرحله گروهی ACL2020 این بار نوبت به بازی های ملی در فیفادی ماه آتی رسید تا با یورش”کروناویروس”در محاصره شایعات و گمانه زنی ها قرار بگیرد، جدال هایی مهم و سرنوشت ساز برای برخی از کشورها که تکلیف آنها برای حضور در مراحل نهایی انتخابی جام جهانی 2022 را مشخص می کرد.

در گیر و دار این گمانه زنی ها روزنامه استاد الدوحه قطر در گزارشی پرده از رایزنی و مکاتبات سران کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص تعویق این بازی ها با فیفا برداشت و مدعی شد AFC برای اعلام رسمی عدم برگزاری بازی های ماه آتی ملی در این قاره تنها در انتظار موافقت کتبی فدراسیون جهانی فوتبال است.

این روزنامه با اشاره به این که ای اف سی حداقل زمان تعویق را دو تا سه ماه قلمدادکرده از احتمال لغو بازی های ملی در فروردین 99 و انتقال آن به خرداد و تیر سال آتی نوشت، جایی که با این تغییر تقویم رقابت های باشگاهی و ملی کشورهای عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد.

با این تفاسیر به نظر می رسد طرفداران تیم ملی ایران هم باید برای دیدن تیم محبوب خود با سرمربی جدید کروات چند ماهی بیشتر انتظار بکشند چون با تعویق رقابت ها بعید است فدراسیون تمایلی به برپایی اردوی آماده سازی برای دراگان اسکوچیچ و شاگردانش طبق برنامه قبلی در انتهای اسفندماه 98 و نوروز 99 داشته باشد.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.