به گزارش “مجله ایما”، یوفا اعلام کرد که در پی شیوع کرونا لیگ قهرمانان و نیز لیگ اروپا برگزار نخواهند شد. به این ترتیب بازی های هفته آینده این دو تورنمنت به تعویق افتادند.

دیدارهای مهمی چون رئال مادرید و سیتی و نیز بارسا-ناپولی به زمانی دیگر موکول شدند و یوفا در حال بررسی این مهم است که یورو 2020 را نیز به تعویق بیندازد. اتفاقی که طبعا باعث می شود جام جهانی باشگاه ها و نیز لیگ ملت های اروپا نیز به تعویق بیفتد.

در واقع پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای دانیله روگانی مدافع یوونتوس بود که یوفا از موضع خود کوتاه آمد و ساعاتی پیش در نیون سوئیس جلسه ای اضطراری در همین مورد تشکیل شد.

 

خروجی این جلسه تعویق لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بود و باید دید وضعیت یورو 2020 که قرار بود در 12 کشور مختلف برگزار شود به کجا خواهد رسید. پیش بینی می شود که جام ملت های اروپا در تابستان 2021 برگزار شود.

همچنین مثبت شدن تست کرونای بازیکن بسکتبال رئال هم منجر شد تا تیم فوتبال این باشگاه نیز در قرنطینه قرار بگیرد و به هیچ وجه امکان نداشت که بازی هفته بعد این تیم برابر سیتی برگزار شود.

 

در حال حاضر روسای فدراسیون 5 لیگ معتبر دنیا(اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، آلمان و فرانسه) در تماس ویدیویی با جورجو مارکتی از مدیران ارشد یوفا هستند تا تقویم جدیدی برای رقابت های اروپایی در نظر گرفته شود.

پس از تعویق لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در حال حاضر مهمترین بحث به تعویق یورو 2020 بر می گردد و باید دید در این زمینه چه تصمیمی اتخاذ خواهد شد. در حال حاضر و با توجه به تعطیلی لیگ های اروپایی و تعویق بازی ها بعید به نظر می رسد که یورو 2020 در زمان مقرر برگزار شود.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.