به گزارش “مجله ایما”، به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر اروپا یوفا تصمیم به تعویق یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا گرفت.

وضعیت صعود 4 تیم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شده بود ولی این هفته باید 4 بازی دیگر برگزار می شد تا تکلیف 4 تیم دیگر هم مشخص شود. همچنین دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا نیز قرار بود پنجشنبه همین هفته به انجام برسد ولی همه این بازی ها سه هفته به تعویق افتادند.

 

 

 

 

قرار است سه شنبه پیش رو یوفا در مورد شکل برگزاری ادامه این رقابت ها تصمیم گیری کند هرچند این احتمال هم وجود دارد که در صورت ادامه اپیدمی، هر دو تورنمنت نیمه کاره به اتمام برسد.

 

طبق ادعای آاس، یکی از طرح ها برای تعیین قهرمان چمپیونزلیگ و نیز لیگ اروپا مشابه بسکتبال یورو لیگ است که به آن “فاینال فور”، می گویند. به این ترتیب که 4 تیم راه یافته به نیمه نهایی در یک شهر به مصاف هم می روند. برای تعیین قهرمان، دو بازی نیمه نهایی و سپس یک بازی فینال برگزار خواهد شد. شهر برگزاری “فاینال فور” لیگ قهرمانان، استانبول و میزبان فاینال فور لیگ اروپا نیز گدانسک خواهد بود.

باید دید این طرح می تواند 55 عضو یوفا را متقاعد کند یا خیر؟ اگر چنین شود، رقابت ها به سریع ترین شکل خود پایان خواهد یافت.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.