به گزارش “مجله ایما”،  و به نقل از سایت فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در مقر فیفا درباره فعالیت‌های فوتبالی در قاره آسیا جلسه داشتند. برای AFC و فیفا، سلامتی و تندرستی همه افراد مرتبط با مسابقات فوتبال در بالاترین اولویت قرار دارد. به همین منظور، پیشنهاد رسمی برای تعویق مسابقات آتی انتخابی جام جهانی 2022 قطر در قاره آسیا و جام ملت‌های آسیا 2023 با فدراسیون‌های عضو به اشتراک گذاشته می‌شود.

فیفا و AFC در روزهای آینده پس از مشاوره با فدراسیون‌های عضو AFC، به‌روزرسانی درباره این بازی‌ها ارائه می‌کند. دیدار پلی‌آف المپیک بانوان بین کره جنوبی و چین و مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در ترکمنستان، سایر موضوعات مورد بحث این جلسه بود.

فیفا با همکاری با سازمان بهداشت جهانی، کنفدراسیون‌ها و فدراسیون‌های عضو، به نظارت بر شرایط موجود درخصوص ویروس کرونا ادامه می‌دهد. اطلاعات درباره مسابقات بین‌المللی دیگر ممکن است توسط کنفدراسیون مربوطه یا فدراسیون‌های عضو انجام شود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.