دانلود سریال یاغی

با وجود اینکه تمرینات تراکتور از چند روز پیش در تبریز آغاز شده اما مسعود شجاعی و اشکان دژاگه هنوز به تبریز نرفتند و در تمرینات حضور ندارند. درباره این دو کاپیتان مطرح تیم ملی و تراکتور شایعات زیادی مطرح شده است. اگرچه مسئولان باشگاه آذربایجانی اعتقاد دارند هیچ بحث مالی ای از سوی دژاگه و شجاعی مطرح نیست اما گفته می‌شود آنها به خاطر اختلاف مالی حاضر به حضور در تمرینات نیستند.

از طرفی ترس از کرونا نیز دیگر شایعه ای است که درباره دژاگه و شجاعی مطرح شده اما هنوز وضعیت آنها مشخص نیست. در این شرایط اشکان دژاگه در آلمان بسر می‌برد و مسعود شجاعی نیز در تهران امور شخصی اش را جلو می‌برد. 

مسئولان تراکتور درباره دژاگه گفته‌اند مشکلات پروازی باعث نیامدن او شده اما خود این بازیکن هیچ اظهارنظری در این باره نداشته است. با این حال تلاش مدیران باشگاه تبریزی برای برگرداندن دو کاپیتان تیم ملی ادامه دارد و باید دید این موضوع به کجا ختم خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.