دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران پس از حضور در نشست خبری، برنامه های خود را برای تیم ملی ایران رسما آغاز کرد که از آن جمله می توان به دیدن تعدادی از بازی های نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا توسط وی اشاره کرد.

اما در این میان یک تماس تلفنی جالب نیز از سوی سرمربی جدید تیم ملی در روزهای اخیر صورت گرفت تا وی نشان دهد به دنبال استارت با تیم ملی ایران با کمترین چالش ممکن است. او سه شنبه شب در اولین تماس تلفنی خود با بازیکنان تیم ملی، با ستاره ایرانی حاضر در فوتبال روسیه به صحبت پرداخت.

 

دراگان که در نشست خبری خود با سوالی درباره نظر سردار آزمون نسبت به وی روبرو شده بود، سه شنبه شب به صورت تلفنی با این مهاجم ارتباط گرفت و درباره مسائل مختلفی با وی به صحبت پرداخت.

 

هرچند درباره چند و چون صحبت های دراگان با سردار آزمون خبری منتشر نشده است اما این انتظار می رود تا این دو نفر پیش از آغاز اردوی تیم ملی نیز دیداری با یکدیگر داشته باشند و درباره شایعات و حرف و حدیث های مختلفی به صحبت بپردازند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.