“” هم زمان با تصمیم چند باشگاه برای آغاز تمرینات آماده سازی در سال 99 و شروع تمرینات آن هم با وجود هشدارهای ستاد مقابله با شیوع کروناویروس جنجال های زیادی رقم خورد که در نهایت با ورود وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به ماجرا این تمرینات تعطیل و بازیکنان تیم هایی همچون نساجی تراکتورسازی و سپاهان بار دیگر روانه منازل و شهرهای خود شدند.

این اتفاقات به شدت مدیران باشگاه ها و مربیان را دچار دردسر کرده است تا جایی که برخی از این مدیران طی 48 ساعت گذشته در تماس های مکرر با روسای سازمان لیگ خواستار تصمیم گیری قاطع در خصوص ادامه لیگ یا لغو مسابقات شدند. این تماس ها از آن جهت شدت بیشتری گرفته است که در طی روزهای گذشته اظهارنظرهای متناقضی در خصوص احتمال شروع دوباره بازی ها از اوایل اردیبهشت ماه به گوش رسید.

مدیران باشگاه ها و مربیان این تیم ها با اشاره به این که بلاتکلیفی حاکم بر مسابقات بحرانی بدتر از شیوع کروناویروس برای آنها رقم زده مدعی شدند دور هم جمع کردن سپس تعطیل کردن تمرینات هزینه های گزافی روی دست آنها گذاشته که در این روزهای پراز بحران صدمات جبران ناپذیری چه از حیث مالی چه از حیث روانی به تیم ها وارد کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.