مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“”، پارلمان انگلیس از یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول به دلیل موضع‌گیری مناسبش درباره ویروس کرونا تقدیر کرد و یکی از نمایندگان پارلمان این کشور اعلام کرد موضع‌گیری و راهبری یورگن کلوپ درباره شیوع این بیماری بهتر از بسیاری از رهبران سیاسی دنیا بوده است.

 

 

یان برن، نماینده حزب کارگر در پارلمان انگلیس با ستایش از یورگن کلوپ گفت او در مواجهه با وضعیت بغرنج  ناشی از شیوع ویروس کرونا در گوشه و کنار دنیا با موضع‌گیری درست خود نشان داد چه شخصیت خردمندی است.

 

این نماینده انگلیسی در نطق خود در پارلمان این کشور گفت:” من به عنوان یک هوادار پر و پا قرص لیورپول دوست دارم اینجا به سرمربی اسطوره‌ای باشگاه‌مان که سوسیالیستی بزرگ بود و در حوزه انتخابی من زندگی می‌کرد اشاره کنم، بیل شنکلی. حوزه انتخابی من از این گذشته محل تولد بهترین دفاع راست حال حاضر دنیا، ترنت الکساندر آرنولد است. از این گذشته سرمربی فعلی ما یورگن کلوپ با موضع‌گیری خود نشان داد از بعضی از رهبران سیاسی دنیا خردمندتر است و توانایی رهبری بیشتری دارد”.

 

 

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول چند روز پیش و در حالیکه ویروس کرونا به یک معضل بزرگ جهانی تبدیل شده و سلامت جامعه انسانی را به خطر انداخته با یک پیام روحیه‌بخش از مردم خواست برای حفظ سلامت خود به توصیه‌های بهداشتی به دقت عمل کنند. کلوپ همچنین اعلام کرد اگر تعطیلی کامل لیگ برتر بتواند جان حتی یک نفر را نجات دهد او حاضر است درحالیکه تیمش مدعی اصلی قهرمانی است، با این تعطیلی موافقت کند چرا که جان انسانها را مهمتر از فوتبال می‌داند.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.