مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، سامان قدوس بعد از نزدیک به دو ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت شب گذشته از ابتدای نیمه دوم بازی با متز به ترکیب آمیان بازگشت اما حضور تاثیرگذار این بازیکن هم نتوانست مانع از شکست 1-0 این تیم در خانه شود گرچه با وجود این ناکامی تعریف و تمجیدها از ستاره دو ملیتی ایران به چشم آمد.

سایت le11amienoi  فرانسه در ارزیابی فنی از  جدال با متز درباره بازگشت قدوس نوشت:« سامان در ابتدای نیمه دوم وارد زمین بازی شد و تلاش زیادی کرد تا موقعیت سازی کند و در برخی از اوقات نیز موفق ظاهر شد. او با وجود دوری یک ماهه اما در این بازی موفق عمل کرد و توپ های کمی را لو داد. قدوس با توپ پر برگشت و نشان داد هم آماده است هم انگیزه های زیادی دارد».

نکته جالب این که لوکا السانر سرمربی اسلوونیایی و تحت فشار آمیان نیز بازگشت سامان به ترکیب این تیم را بهترین خبر ممکن برای طرفداران و خودش دانست و مدعی شد با اضافه شدن قدوس از این پس تیم در ساختار تهاجمی بهتر عمل خواهد کرد تا از منطقه سقوط فرار کنند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.