دانلود سریال یاغی

 

“” اگر ویروس کرونا باعث لغو مسابقات لیگ برتر جزیره نشده بود احتمال داشت این هفته لیورپول قهرمانی خود را بعد از سه دهه قطعی کرده و در استادیوم آنفلید مقابل هوادارانش جشن بگیرد. مارادونا مدعی شد نمایش درخشان لیورپول زیر نظر یورگن کلوپ باعث شده مرسی سایدی ها تبدیل به تیم محبوب او در لیگ جزیره شوند.

 

 

مارادونا گفت: “من عاشق آن چیزی هستم که یورگن کلوپ به تیمش انتقال می دهد و این سبک به من اطمینان خاطر داده است. کلوپ در گذشته در بوندسلیگا و حالا نیز در لیگ برتر همیشه روندی رو به جلو را طی کرده است.

 

در حال حاضر لیورپول تبدیل به محبوب ترین تیم من در فوتبال انگلیس شده است. لیورپول یک بار دیگر ثابت کرد باید فوتبال را زیباترین تمام ورزش ها دانست. در شب فینال لیگ قهرمانان در سال 2005 در استانبول هواداران لیورپول به شدت از تیم شان حمایت کرده و اجازه ندادند من بخوابم. همچنین اگرچه میلان در نیمه اول آن دیدار با سه گل از لیورپول پیش افتاد اما هواداران این تیم حمایت فوق العاده و بی قید و شرط خود را قطع نکرده و در بین نیمه در حمایت از تیم شان سرود می خواندند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.