مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” درروزهایی که به دستور ستاد مقابله با کرونا تمرینات تیم های فوتبال مننوع اعلام شده تیم پارس جنوبی جم به روش آنلاین برنامه های خود را پیش می برد.

 

طی سه روز گذشته هومن افاضلی تصمیم گرفته  بازیکنان طبق برنامه آماده سازی از پیش طراحی شده و به صورت آنلاین تمرینات جسمانی را زیر نظر گروه فنی انجام بدهند؛ مشابه اتفاقی که در برخی تیم های مطرح اروپایی هم رخ داده است. این تمرینات در سه بخش حفظ توان هوازی توازن عضلانی و ارتقا چالاکی طی این روزها ادامه می یابد تا با شروع احتمالی تمرینات حضوری زمان کمتری برای آمادگی بازیکنان صرف شود.

 

این تمرینات سایبری طبق برنامه داده شده به بازیکنان صورت می گیرد و از قوانین انضباطی اعلام شده از سوی سرمربی پارس جنوبی جم پیروی می کند تا شکل تیمی و حس مسئولیت پذیری از سوی بازیکنان جدی گرفته شود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.