دانلود سریال یاغی

“” مسئولان باشگاه تراکتور بعد از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلات تمرینات و بازی های فوتبال امروز جهت اینکه تیم شان از شرایط جسمانی دور نشود جلسه ای را تشکیل دادند.

در این جلسه میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه به همراه ساکت الهامی سرمربی و برخی دیگر از مسئولان تراکتور حضور داشتند و تصمیم گرفتند از روز 7 فروردین ماه تمرینات خود را آغاز کنند.

سهرابی مدیرعامل تراکتور در این خصوص به خبرنگار “” گفت: «با توجه به اینکه زمان ادامه مسابقات لیگ برتر مشخص نیست ما تصمیم گرفتیم تمرینات را شروع کنیم تا بازیکنان از نظربدنی وضعیت خود را حفظ کنند. ما اگر می خواستیم زمان تعطیلی مان طولانی شود با مشکل دیگری مواجه شدیم. طبیعی است اگر این تعطیلی طولانی می شد باید بار دیگر بدنسازی می کردیم و این برای تیم ما که در کورس قهرمانی است خوب نیست.»

وی افزود: «اگر هم بدنسازی نکنیم و همینطور وارد مسابقات شویم ممکن است مصدومیت هایی پیش بیایید که از هر نظر به ضرر تیم است. از این رو تصمیم گرفتیم تمرینات را شروع کنیم تا سازمان لیگ تکلیف مسابقات لیگ را مشخص کند.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.