به گزارش “مجله ایما”، پیش از این اسکوچیچ برنامه ریزی کرده بود با اعلام اسامی تیم ملی از 28 اسفند تمرینات تیم ملی را برای بازی با هنگ کنگ آغاز کند اما اکنون برگزاری این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد و به احتمال قوی برگزار نخواهد شد. مدیر اجرایی تیم ملی هنگ کنگ در این باره گفته است ما اگر برای این بازی به تهران سفر کنیم در بازگشت به کشور باید 14 روز قرنطینه شویم و در این صورت بازی بعدی را از دست خواهیم داد. به همین خاطر برای این بازی به تهران سفر نمی کنیم و در این باره به فیفا هم صحبت کردیم. 

 

طبق برنامه از پیش تعیین شده ایران 7 فروردین میزبان هنگ کنگ است و باید 12 فروردین هم به مصاف کامبوج برود. قرار است روز شنبه و در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص برگزاری بازی های مقدماتی جام جهانی در آسیا تصمیم گیری شود. پیش تر 9 کشور از جمله ایران در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار تعویق بازی های مقدماتی جام جهانی شده بودند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.