مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

ادن هازارد تابستان 2018 از چلسی به رئال مادرید پیوست. انتقالی 100 + 30 میلیون یورویی که هنوز جواب نداده چرا که ستاره بلژیکی با مصدومیت های متعددی  دست به گریبان بوده است.

هازارد فصل گذشته 52 بازی برای چلسی زیر نظر مائوریتزیو ساری انجام داد 21 گل زد و 17 پاس گل داد که یکی از بهترین سال های فوتبالی او محسوب می شود. او در فینال لیگ اروپا برابر آرسنال هم دو گل زد و یک پاس گل داد و نقش مهمی در قهرمانی چلسی ایفا کرد.

 

 

 

 

جان فرانکو زولا دستیار مائوریتزیو ساری در چلسی فاش ساخت که حوصله ی ادن هازارد در تمرینات سرمی رفت.

او به بی این اسپورتس گفت:« داشتن بازیکنانی مثل ادن هازارد در بازی ها یک نعمت است ولی در تمرینات خیر. ادن از تمرینات کسل کننده و تکراری ساری راضی نبود ولی تقریبا همه خواسته های او را در تمرینات انجام می داد.»

 

زولا ادامه داد:« صادقانه بگویم که هازارد در چلسی درخشید چرا که تمام خواسته های ساری را علی رغم بی علاقگی انجام می داد. در ابتدا بازیکنان از شیوه تمرینات متفاوت ساری خوشحال بودند ولی هفته به هفته وقتی با تکراری بودن آنها مواجه شدند صداهای مخالف هم شروع شد ولی هیچکس در تمرینات کم نمی گذاشت.

هازارد و ویلیان ستاره هایی بودند که می توانستند به تنهایی نتیجه یک بازی را عوض کنند و بیش از همه از تکراری بودن تمرینات رنج کشیدند. معتقدم همین اصرار به تمرینات تکراری از سوی ساری سبب شد این دو بهترین بازی های شان را ارائه دهند. ساری به تمرینات و ایده هایش ایمان داشت و بازیکنان را هم به خودش متقاعد کرده بود.»

 

 

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.