کشور کرواسی از اواسط ماه مارس در قرنطینه به سر برده و فقط فروشگاه های مواد غذایی داروخانه ها و پمپ بنزین ها باز بودند اما حدود حالا سه هزار ورزشکار حرفه ای اجازه پیدا کرده اند از روز دوشنبه تمرین شان را از سر بگیرند و اکثر مراکز فروش نیز برای کار خود آغاز کرده اند.

 

دینامو در 14 دوره اخیر لیگ برتر کسب 13 بار قهرمان شده و در حال حاضر با کسب 65 امتیاز از 26 بازی صدر جدول لیگ حضور دارد 18 امتیاز بیشتر از نزدیکترین رقیبش ریچکا که یک بار در سال 2017 قهرمان شد. همچنین 10 بازی تا پایان فصل باقی مانده است. ایگور یوویسویچ بعد از برکناری بلیچا به علت عدم پذیرش کاهش دستمزد هدایت دینامو را بر عهده گرفته است.

 

 

ایگور یوویسویچ گفت: برگزاری جلسات تمرینی در حال حاضر کمی پیچیده است زیرا تمریناتی وجود دارد که در آن بازیکنان باید در کنار یکدیگر بایستند اما باید با شرایط سازگار شویم. ما در گروه های پنج نفره تمرین می کنیم تا از قوانین فاصله گذاری اجتماعی پیروی کنیم و  این بدان معنی است که بازیکنان در همه اوقات به اندازه کافی از یکدیگر فاصله خواهند داشت.

 

صادقانه بگویم تمام تمریناتی که بازیکنان در حین دوران قرنطینه در داخل خانه انجام دادند هیچ ارتباطی با فوتبال نداشت و ما باید آنها را به آمادگی کامل بازگردانیم. ما باید در مورد مسائل اجتماعی حساس باشیم. همه ما علاقمند به شروع دوباره مسابقات هستیم اما واقعیت این است که مشکل هنوز وجود دارد. ما باید آگاه باشیم که سلامتی اولویت اول است و ما به دستورالعمل های دولت عمل خواهیم کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.