مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

تمرین امروز تیم پرسپولیس در سایه اخبار مربوط به تست مثبت کرونای دو نفر از اعضای تیم آغاز شد. شجاع خلیل زاده به عنوان اولین بازیکن وارد زمین شد و سپس یحیی گل‌محمدی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.

 

بعد از آن نوبت به کارهای هوازی رسید. همچنین کادرفنی امروز نتایج تست آمادگی جسمانی بازیکنان را بررسی کرد و به نقل از سایت رسمی پرسپولیس از این نتایج رضایت داشت.

 

تمرین قرمزها با انجام بازی اقاوسط ادامه یافت و سپس شکل جدی تری به خود گرفت و کادرفنی تمرینات تاکتیکی را استارت زد که سانتر از جناحین و پاسکاری کوتاه مهم ترین بخش آن بود.

نکته جالب نظارت و حضور ویژه کریم باقری و یحیی گل محمدی در تمرین امروز سرخ ها بود. این تمرین بعد از ۷۰ دقیقه به پایان رسید. سرخ ها فردا نیز تمرین خواهند کرد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.