دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بهترین تیم در فاز تهاجمی تیم مس رفسنجان با مربیگری محمد ربیعی است که تا به این جای کار در 26 بازی 46 گل به ثمر رسانده است و معدل گل زده این تیم در هر بازی 1.76 است که این برای لیگ یک آمار جالبی است به این دلیل که گل زدن در لیگ یک به مراتب سخت تر از لیگ برتر است. در لیگ یک همه ی تیم ها برای صعود بازی می کنند و فشردگی بازی ها زیاد است. 

 

مس رفسنجان به لطف ارایه بازی های تهاجمی تا به این جای کار و از تعداد بازی های انجام داده 53 امتیاز اندوخته با و 7 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم صدرنشین است و طبیعی است شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر داشته باشد. سرنوشت صعود به لیگ برتر به دستان مس رفسنجان است و این تیم برای صعود به لیگ برتر نیاز به لطف هیچ تیمی ندارد. 

 

اما بهترین تیم در فاز دفاعی تیم نود ارومیه است. این تیم در 26 بازی انجام داده تنها 10 گل خورده. معدل گل خورده این تیم در هر بازی 0.38 است. یعنی کمتر از نیم گل خورده در هر بازی. اما تیم نود ارومیه تیم پنجم بشمار می رود. هر چد اختلاف دو امتیازی با تیم دوم به این تیم امید می دهد که در ادامه ی مسیر برای کسب دومین سهمیه صعود به لیگ برتر امیدوارانه بجنگد. تیم دوم برتر در فاز دفاعی تیم گل ریحان است که با 17 گل خورده در رده هفتم جدول قرار گرفته است و شانسش برای صعود به لیگ برتر طبیعتا کمتر از دیگر مدعیان است. 

 

این آمارها به وضوح نشان می دهد موفقیت بیشتر در فوتبال تهاجمی نهفته است تا فوتبال دفاعی. هر چند تیمی که ارایه گر بازی تهاجمی است می بایست در دفاع هم عملکرد معقولی داشته باشد. در سال های اخیر تب فوتبال دفاعی در بازی های باشگاهی داغ شده است اما به صراحت می توان گفت فوتبال دفاعی تا جایی پیش می رود و در نقطه ای از حرکت رو به جلو می ایستد اما موفقیت در فوتبال تهاجمی غیر قابل پیش بینی است و می توان با ارایه این سبک از بازی به دنبال ماجراجویی و موفقیت های بزرگ بود. 

 

 

گفتنی است رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور با حضور 18 تیم دنبال می شود که اکنون 26 هفته از این بازی ها سپری شده است. در پایان تیم های اول و دوم به لیگ برتر صعود می کنند و سه تیم انتهای جدول هم دسته دومی می شوند.

 

سه تیم برتر در فاز تهاجمی 

1-مس رفسنجان (46 گل زده تیم اول)
2-بادران تهران (38 گل زده تیم ششم)
3-مس کرمان(33 گل زده تیم دوم)

سه تیم برتر در فاز دفاعی 

1-نود ارومیه (10 گل خورده تیم پنجم)
2-گل ریحان (17 گل خورده تیم هفتم)
3-خوشه طلایی ساوه (19 گل خورده تیم سوم)

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.