دانلود سریال یاغی

از مهر پس از چند روز کش و قوس و برگزاری نشست های پرتعداد بین مسئولان باشگاه پرسپولیس و کارگزار رسمی باشگاه عصر چهارشنبه طرفین برای ادامه همکاری با شرایط جدید به توافق رسیدند.

 

عصر روز چهارشنبه جلسه ای با حضور مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس علی رغبتی عضو هیات مدیره مهدی خواجه وند معاون حقوقی و رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس و همچنین جلیلوند مدیرعامل شرکت آتیه داده پرداز و داود سالاریان مدیر پروژه این شرکت در پرسپولیس برگزار شد و طرفین در مورد الحاقیه های جدید بحث و تبادل نظر کردند.

 

در پایان این نشست طرفین برای ادامه همکاری به توافق نهایی رسیدند و الحاقیه هایی که مد نظر باشگاه و کارگزار بود هم مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد قرارداد نهایی روز شنبه امضا شود.

 

قرار است کارگزار باشگاه پرسپولیس هفته آینده مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس بدهد و بقیه تعهدات را هم در صورت شروع مسابقات لیگ برتر عمل کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.