مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

ماهان رحمانی هافبک پیکان که امیدوار است در صورت ادامه مسابقات بتوانند به نتایج لازم برای بقا دست یابند بابت شرایط کنونی ابراز نگرانی می‌کند.

 

ماهان رحمانی درباره شرایط تیمش گفت: وضعیت که خوب است. فارغ از تمامی مسائلی که وجود دارد اکنون بحث و نگرانی اصلی ما درباره ویروس کرونا و خطراتی است که تیم و بازیکنان را تهدید می‌کند. ما خودمان مشتاق بازی کردن هستیم و کارمان هم همین است. اما نگرانی اصلی ما بحث خطر ابتلای به این بیماری است.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه نتایج تست تمام بازیکنان ما منفی شده است. اما همانطور که از اخبار پیگیر بودیم برخی از تیم‌ها تست‌های نگران کننده و مثبت داشته‌اند که این موضوع باعث نگرانی کل لیگ می‌شود. نگرانی اصلی ما همانطور که گفتم مربوط به خانواده‌مان است و امیدوارم در نهایت تصمیمی گرفته شود تا از این استرس و نگرانی خارج شویم.

 

رحمانی در پایان درباره وضعیت پیکان گفت: ما کاملا از پتانسیل خودمان آگاه هستیم. اینقدر خوب هستیم که بیشتر بازیکنان ما پیشنهادات مناسبی هم دارند. ما در این شرایط باید از شان خودمان دفاع کنیم. باید در صورت شروع مسابقات خیلی زود به بهترین نتایج دست پیدا کنیم و در نهایت بتوانیم سهمیه بقا را به دست بیاوریم و این بزرگترین انگیزه ماست.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.