“” آندره آ استراماچونی سرمربی موفق و سابق استقلال که در بین کاندیداهای بهترین مربی سال 98 فوتبال ایران در برنامه نوروز فوتبالی حضور دارد در پیامی صحبت هایی را با مردم ایران انجام داد.

استراماچونی با ارسال ویدئویی برای نوروز فوتبالی خطاب به مردم ایران گفت: «سلام دوره عجیبی در دنیا است. یکی بحرانی ترین شرایط بعد از جنگ جهانی دوم در ایتالیا پیش آمده است. می خواهم برای ایران و تمام ایرانیان آرزوی موفقیت شادی خوشبختی و سلامتی در نوروز داشته باشم. نوروز را تبریک می گویم و امیدوارم ایران و ایتالیا و تمام دنیا با موفقیت از این شرایط سخت عبور کنند.»

وی ادامه داد: «می دانم اصلا کار راحتی نیست اما حدود 20 روز است در قرنطینه ایم و در منازل حضور داریم. فکر می کنم باید به دستورالعمل های داده شده برای جلوگیری از مبتلا شدن به ویروس توجه کنیم.»

سرمربی سابق استقلال همچنین گفت: «الان زمان صحبت درباره فوتبال نیست اما باید بگویم این فوتبال بود که ایران را به زندگی من وارد کرد. استقلال را هم همین فوتبال به زندگی ام آورد. من حالا از اینجا این پیام را برای تمام ایرانیان می فرستم و امیدوارم تمام اتفاقات مثبت برای همه رخ بدهد. برای تمام مردم دوستانم در ایران و به خصوص استقلالی ها آرزوی سلامتی دارم.»

استراماچونی در پایان پیامش آورد: «قوی باشید مراقب کودکان باشید و این شرایط را جدی بگیرید. من مطمئن هستم همه با هم از این شرایط سخت عبور می کنیم و در این مسابقه مهم پیروز می شویم.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.