دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، ساعاتی پیش خبری روی سایت رسمی فدراسیون فوتبال با این مضمون قرار گرفت که باشگاه شهرخودرو به دلیل جذب حسن جعفری و میلاد سرلک در پنجره زمستانی، از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است و این دو بازیکن نیز علاوه بر جریمه های نقدی سنگین که 5 برابر مبلغ قرارداد آنها با نساجی مازندران بوده است، 4 ماه هم از حضور در میادین فوتبالی محروم شده اند.
علی نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در رابطه با چرایی صدور این حکم در گفتگو با “مجله ایما” بیان کرد: ببینید باید به مسائلی توجه کنید؛ ما در صدور  این حکم جانب باشگاه را نگرفتیم و ما اصول را رعایت کردیم. در واقع این دعوای میان دو باشگاه بود.

 

نورشرق سپس در مورد محرومیت 4 ماهه دو بازیکن شهرخودرو، ادامه داد: بازیکنی که باشگاه بخش اندکی از پولش را نداده یا در پرداخت پول تاخیر داشته، شرایطش فرق می کند. در این شرایط به بازیکنی که از وضعیت باشگاه سوء استفاده کرده، باید توجه شود. این را هم باید گفت که در پرونده هایی که ما بررسی می کنیم، هیج موردی مثل هم نیست و میان پرونده های مختلف تفاوت وجود دارد.
از نورشرق در این رابطه پرسیدیم که اگر بازیکن طبق بندهای قرارداد، اقدام به جدایی و فسخ قرارداد با باشگاه جدید کرده باشد، شرایطش چگونه خواهد بود که رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در این زمینه اینگونه توضیح داد: بازیکن حقش است که پولش را بگیرد، ولی باید به شرایط اقتصادی باشگاه هم توجه کند؛ نه اینکه فسخ کند و برود جای دیگری قرارداد ببندد. این موضوع دو طرفه است  و باید به آن توجه شود.

 

از نورشرق در این رابطه پرسیدیم که با این وصف اگر دو بازیکن ایرانی شهر خودرو بازیکن خارجی بودند، شرایط متفاوت می شد، توضیح داد: بازیکن خارجی هم بستگی دارد به مفاد قراردادش و اگر باشگاه ایرانی قرارداد خوب ببنندد مشکلی ایجاد نخواهد شد.

نورشرق سپس با اشاره به باشگاه های ایرانی ادامه داد: ما حتی می توانیم مدل های قراردادی به باشگاه های ایرانی ارائه بدهیم. باشگاه ایرانی باید شرایط مالی خودش و ایران را ببیند و به امکانات نقل و انتقالاتی پول هم توجه کند ( کنایه به مشکلات استقلالی ها برای انتقال پول به حساب استراماچونی) و بعد قرارداد ببندد. باشگاه های ایرانی باید در این شرایط به ریال قرارداد ببندند و بازیکن پولش را از صرافی بگیرد، نه اینکه تعهداتی برای خودش ایجاد کند که نمی تواند انجام دهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.