مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، از آنجایی که قرار بود تمرینات تیم ملی برای بازی با تیم های هنگ کنگ و کامبوج در تاریخ های 7 و 12 فروردین از 28 اسفند آغاز شود فدراسیون فوتبال کریم باقری را به عنوان اولین دستیار ایرانی اسکوچیچ معرفی کرد و قرار بود همین روزها دومین دستیار ایرانی سرمربی تیم ملی هم  معرفی شود. اما تعویق بازی های تیم ملی انتخاب دومین دستیار ایرانی اسکوچیچ را به تاخیر انداخت و آنطور که از شواهد امر پیداست در روزهای منتهی به سال جاری مربی جدید تیم ملی معرفی نخواهد شد. 

 

یکی از مدیران فدراسیون فوتبال با تایید این خبر گفت: فرصت پیش آمده فرصت خوبی است که کمیته فنی برای انتخاب دومین دستیار برای اسکوچیچ مطالعه بیشتری داشته باشد و در آرامش با گزینه ها مذاکره کند و در نهایت یکی از آنها را به عنوان دومین دستیار ایرانی اسکوچیچ برگزیند. با توجه به اینکه تمرینات تیم ملی تعطیل شده است و بازی های هم در ماه های فروردین و خرداد برگزار نخواهد شد ضرورتی ندارد در این برهه از زمان و با عجله دستیار دیگر اسکوچیچ معرفی شود. در خصوص کریم باقری باید به این نکته اشاره کنم که هم کمیته فنی و هم سرمربی تیم ملی روی این مربی اتفاق نظر داشتند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.