دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در تنها دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که برای سومین مسابقه پیاپی سردار آزمون را در ترکیب ابتدایی نمی‌دید و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در استادیوم گازپروم آرنا به مصاف تیم رده هشتمی اوفا رفت.

 

تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که بعد از وقفه مسابقات روسیه نتوانسته عملکرد موفق سابق‌اش را داشته باشد و بعد از یک تساوی در لیگ برتر، به زحمت در جام حذفی از سد اخمت گروزنی عبور کرد، امشب هم به تساوی بدون گل خانگی مقابل اوفا رضایت داد.

زنیت سنت‌پترزبورگ که تا پیش از این مسابقه ۱۴ پیروزی، ۴ مساوی و ۲ شکست داشت، با تساوی برابر اوفا ۴۷ امتیازی شد و با ۶ امتیاز بیشتر نسبت به تیم رده دومی کراسنودار، در صدر جدول لیگ برتر روسیه قرار گرفت.

 

سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که در هفته گذشته لیگ برتر روسیه حضور ۲۲ دقیقه‌ای در زمین داشت و در دیدار اخیرشان در جام حذفی در فهرست دیدار با اخمت گروزنی قرار نگرفته بود، امشب هم به‌عنوان نخستین تعویضی مسابقه با اوفا، از دقیقه ۴۷ وارد زمین شد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.