دانلود سریال یاغی

داستان هانسی فلیک در بایرن مونیخ از زمانی آغاز شد که بایرن مونیخ فصل گذشته در مقابل آینتراخت فرانکفورت قرار گرفت و با شکست سنگین 5-1 بدترین شکست خود در بوندس‌لیگا در ده سال اخیر را تجربه کرد. شکستی که باعث شد نیکو کوواچ سرمربی وقت باواریایی‌ها اخراج شود.  کسی که به جای او سکان هدایت بایرن را به دست گرفت هانسی فلیک بود.

 

یک سال بعد اما بایرن دیروز دوباره در مقابل فرانکفورت قرار گرفت و این بار با هدایت هانسی فلیک موفق شد 5-2 به پیروزی برسد. در این شکی نیست که بایرن در دوران هانسی فلیک دچار یک دگردیسی شده. هانسی فلیک زمانی با بایرن قرارداد دائمی امضا کرد که تیمش با چهار امتیاز اختلاف نسبت به مونشن‌گلادباخ صدرنشین فاصله نسبتا زیادی با صدر جدول داشت. داستان موفقیت هانسی و بایرن از همین زمان کلید خورد.

 

 

بعد از شکست 2-1 مقابل گلادباخ بایرن مونیخ فلیک در پنج لیگ بزرگ اروپایی تنها تیمی بوده که شکست را تجربه نکرده. هانسی و شاگردانش در این مدت 15 پیروزی و یک تساوی بدست آورده‌اند.

 

رکوردهای فلیک در این مدت فوق‌العاده بوده. او اولین مربی بایرن است که موفق شده در 16 بازی اول خود شاهد به ثمر رسیدن 50 گل توسط تیمش باشد. آمار تیم او از هر نظر به مراتب بهتر از تیم کوواچ بوده. چه ا زنظر میانگین امتیاز در هر بازی چه از نظر میانگین گل در هر بازی چه از نظر تعداد گلهای دریافتی در هر بازی و چه از نظر مسافت دویدن بازیکنان.

 

 

هانسی فلیک فلسفه مربی‌گری خود را در یک جمله اینطور بیان کرده: زمانی که من فوتبالیست بودم کافی بود 1-0 برنده شویم و فقط این مهم بود. ولی این روزها دیگر اینطور نیست و ما باید علاوه بر نتیجه هواداران را هم راضی کنیم.

 

مدیریت باشگاه هم در این مدت شیفته فلیک شده. کارل هاینتس رومینیگه نایب‌رئیس بایرن مونیخ درباره او چنین گفته: هانسی از نظر قدرت رهبری تیم شبیه یوپ هاینکس است. او رابطه خیلی نزدیکی با بازیکنان دارد و از نظر احساسی توانسته آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 

اما کم کم از گوشه و کنار صداهایی بلند می‌شود که فلیک را با یکی از بهترین مربیان دنیا که در مونیخ شهرت و محبوبیتی افسانه‌ای دارد مقایسه می‌کند: پپ گواردیولا. اوون هارگریوز ستاره سابق بایرن در این باره گفته: بایرن این روزها فوق‌‌العاده فوتبال بازی می‌کند. سبک بازی بایرن این روزها من را به یاد پپ گواردیولا می‌اندازند.

 

اوتمار هیتزفلد اسطوره مربی‌گری بایرن مونیخ هم درباره هانسی گفته: تیم فلیک فوتبال خیلی خوب و موفقی بازی می‌کند. او توانسته اعتماد مدیران را جلب کند و این کار را با شایستگی انجام داده. او فوتبالیست‌هایش را می‌شناسد و درک می‌کند و این خیلی مهم است. تاکتیک‌ها را به مرور زمان می‌توان یاد گرفت.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.