دانلود سریال یاغی

عملکرد درخشان کای هاورتز در ترکیب لورکوزن باعث شده بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی به دنبال خرید این بازیکن در فصل نقل و انتقالات تابستانی باشند. البته به نظر می رسد بایرن مونیخ مذاکرات برای خرید این ستاره آلمانی را اغاز کرده و از بالاترین شانس برای خرید هاورتز برخوردار است. حالا توماس مولر نیز به تمجید از او پرداخت و مدعی شد از بازی کردن کنار هاورتز لذت می برد.

 

توماس مولر گفت: متاسفانه من هیچ گونه اطلاعاتی در حوزه مالی و مدیریت ورزشی ندارم. نمی دانم برنامه ریزی انجام شده برای فصل تابستان و بازار نقل و انتقالات چگونه است و اطلاع ندارم در شرایط فعلی چه بودجه ای را می توان برای خرید بازیکنان جدید اختصاص داد.

 

در آخرین اردویی که من در تیم ملی حضور داشتم از تمرین و بازی کردن در کنار کای هاورتز او لذت بردم. هاورتز اگر بهترین استعداد اروپا در سن خودش نباشد می توان او را بازیکن بسیار خوبی دانست. او توانایی های بسیار بالایی دارد. ما می خواهیم در ترکیب بایرن مونیخ همیشه بازیکنانی با بهترین کیفیت ممکن را داشته باشیم.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.