به گزارش “مجله ایما” الجزیره امارات توانست اتحاد کلبا را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و در رده سوم جدول این کشور قرار گیرد.

 

اما توییتر رسمی این باشگاه بعد از اتمام بازی، توییت جنجال آفرینی را منتشر کرد. عمر عبدالرحمن که ابتدای این فصل از الهلال به الجزیره آمد، نتوانسته توقعات را برآورده کند و تا به اینجا تنها یک گل و دو پاس گل به نام خود کرده است. با این حال توییتر الجزیره عکسی از عموری منتشر کرده و در مدح او گفته است: آن‌ها (تیم اتحاد) را مشغول کردی پادشاه دریبل!

 

با این حال صالح العبید، ستاره سابق تیم ملی امارات و الجزیره معتقد است که عموری هر کاری که بخواهد می‌تواند انجام بدهد. در ادامه صالح الشهی، دیگر پیشکسوت فوتبال امارات معتقد است که در بهترین بودن عموری هیچ شکی نیست اما او در حال حاضر فرم خوبی ندارد.

 

در ادامه منتقد دیگر می‌گوید این نتایج متوسط از سوی الجزیره بر گردن همه بازیکنان است و‌ تنها عمر مسئول نیست. تماشاگران اماراتی چندین سال است که با تکنیک وی به وجد می‌آیند. عمر بازیسازی می‌کند و‌ به تنهایی نمی‌تواند کاری کند و باقی بازیکنان هم باید خوب باشند.

 

عمر عبدالرحمن سال گذشته و قبل از شروع جام ملت‌های آسیا به علت پارگی رباط صلیبی چند ماهی دور از میادین بود و حالا از فرم همیشگی و عالی خود دور شده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.