به گزارش “مجله ایما”، لیگ برتر روز جمعه اعلام کرد که به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا تمام مسابقات تا 4 آوریل به تعویق می افتد و آن دسته از بازی هایی که طی هفته های پیش رو انجام نشده است برای اواخر فصل دوباره برنامه ریزی می شوند. با این وجود برخی معتقد هستند که تاریخ اعلام شده بسیار خوشبینانه است و احتمالاً دوباره رقابت ها به تعویق خواهد افتاد.

 

در ۲۴ ساعت گذشته گمانه‌زنی‌های مبنی بر اینکه رئیس باشگاه تاتنهام یعنی دنیل لوی خواستار لغو ادامه رقابت ها و ابطال لیگ در فصل جاری شده ، به گوش رسیده است. این شایعات می تواند به نفع باشگاه تاتنهام باشد چرا که این تیم شمال لندنی در حال حاضر وضعیت خوب را تجربه نمی‌کند و به نظر می رسد شانس کمی برای حضور در جمع چهار تیم بالای جدول و شرکت در رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده داشته باشد.

 

 

 

 

با وجود همه این شایعات اما یک منبع انگلیسی تمام آن ها را تکذیب کرده و مدعی شده که دنیل لوی به شدت خواهان این است که همین فصل با انجام تمام بازی ها پایان یابد چرا که او معتقد است لغو ادامه رقابت‌ها در فصل جاری می تواند ضرر هنگفتی را از نظر مالی برای باشگاه‌های انگلیسی به همراه داشته باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.