دانلود سریال یاغی

بعد از سپری کردن نزدیک به یک دهه فراموش نشدنی در آرسنال تیری آنری در سال 2007 تصمیم گرفت راهی بارسلونا شود و دو سال درخشان را نیز در این تیم سپری کرد. اما تیری آنری فاش کرد در نوکمپ به اندازه ترکیب آرسنال راحت نبوده است.

 

 

تیری آنری گفت: من در آرسنال بازی می کردم و هیچگاه تصور نمی کردم این تیم را ترک کنم. اما من در ادامه به بارسلونا رفتم که سبک دیگری از فوتبال را ارائه می داد. من باید سبک دیگری از فوتبال نسبت به آرسنال را می آموختم زیرا در لندن بازیکنانی مانند دنیس برگکمپ و نوانکو کانو در ترکیب بودند و من می توانستم به هر جا دلم می خواهد بروم به میانه میدان آمده و اگر خواستم به سمت چپ و راست زمین حرکت کنم.

 

سپس ناگهان به بارسلونا آمدم و فرانک رایکارد از من خواست که در سمت چپ بمانم و بعد از آن نیز پپ گواردیولا سرمربی بارسلونا شد. پپ مربی فوق العاده و مهمی بود اما او خواسته های زیادی از بازیکنان دارد و مثل این است که شما با او شطرنج بازی می کنید. گواردیولا همیشه می خواهد شما یک قدم جلوتر از آنچه انجام می دهید باشید. برای انجام این کار شما باید در پست خود بمانید تا فضا در زمین زیاد شود و اینگونه هافبک ها بنوانند به وظیفه شان عمل کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.