دانلود سریال یاغی

ماتایس دی لیخت در اوج جوانی و هنگامی که تنها 19سال سن داشت بازوبند کاپیتانی آژاکس را بر بازو بست و یکی از مهم‌ترین ارکان حضور این باشگاه در جمع چهار تیم برتر رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل 19-2018 بود.

 

 

 

 

عملکرد فوق العاده دی لیخت در ترکیب آژاکس باعث شد که تیم‌های زیادی خواهان جذب این بازیکن باشند. در حالی که به نظر می رسید بارسلونا به جذب این مدافع هلندی بسیار نزدیک شده اما دی لیخت در چرخشی عجیب و جالب توجه باشگاه یوونتوس را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

قرارداد او 5 ساله به ارزش 75 میلیون یورو به علاوه 10.5 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده است.

 

باشگاه بارسلونا که تابستان گذشته به دنبال به خدمت گرفتن ماتایس دی لیخت از آژاکس بود در تازه‌ترین اقدام بار دیگر شانس خود را برای جذب این مدافع هلندی امتحان کرد که البته به نتیجه دلخواه نرسید.
نشریه دیلی‌میل انگلیس با انتشار گزارشی مدعی شد باشگاه یوونتوس پیشنهاد 66 میلیون پوندی (73 هزار یورویی) بارسلونا بابت جذب دی لیخت را رد کرده است.

 

 

 

 

این مدافع هلندی که با وجود مصدومیت جورجو کیه‌لینی در اوایل فصل جاری خیلی زود به ترکیب اصلی یوونتوس راه یافت فصل را با فراز و نشیب‌هایی آغاز کرد اما در ادامه توانست کم‌کم بازی‌های بهتری را کنار لئوناردو بونوچی از خود به نمایش بگذارد.

این مدافع 20 ساله پیش از این درباره دلیل انتخاب یوونتوس و پشت‌ کردن به پیشنهادهای دیگرش گفته بود:« همیشه شیفته هنر دفاع کردن ایتالیایی‌‌ها بودم. خیلی از بازیکنانی که به نوعی از  آنها الگوبرداری می‌کردم ایتالیایی بودند از جمله پائولو مالدینی فرانکو باره‌سی آلساندرو نستا فابیو کاناوارو گائتانو شیرآ … حالا هم می‌توانم به الگوبرداری در این زمینه ادامه دهم. عاشق نوع دفاع کردن تیم‌های ایتالیایی هستم.»

 

دی لیخت که تا سال 2024 تحت‌قرارداد یوونتوس است این فصل در 27 بازی برای این باشگاه به میدان رفته و موفق شده دو گل هم به ثمر برساند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.