دانلود سریال یاغی

احمد سعادتمند مدیرعامل جدید آبی‌های پایتخت در ادامه برنامه ریزی‌های خود برای این باشگاه به دنبال آن است تا بتواند گستره فعالیت‌های این باشگاه را توسعه دهد.

 

براساس اخبار واصله به مدیرعامل استقلال توافقاتی را با باشگاه ستارگان ورامین داشته است و قرار است تا در فصل آتی لیگ برتر فوتسال آقایان و بانوان تیمی با نام استقلال تهران روانه مسابقات شود تا غیبت چندین ساله استقلال در لیگ برتر فوتسال به پایان برسد و از آن‌سو نخستین تجربه بانوان آبی‌پوش فوتسالیست رقم بخورد.

 

دیگر سهمیه که سعادتمند درصدد آن است سهمیه شرکت در لیگ برتر فوتبال بانوان است که با چند تیم از جمله زاگرس شیراز مدیرعامل آبی‌ها مذاکراتی را انجام داده است و احتمالا ظرف روزهای آینده این توافق نیز به انجام خواهد رسید تا در لیگ برتر فوتبال بانوان هم استقلال دارای تیم شود و تعداد تیم‌های فعال این باشگاه در دو رشته فوتبال و فوتسال در سطح لیگ برتر بزرگسالان به عدد چهار برسد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.