دانلود سریال یاغی

اوریول بوسکتس فصل ۲۰-۲۰۱۹ راه در رقابت های فوتبال هلند و باشگاه توئنته سپری کرد. با این وجود اخیرا مشخص شد که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور هلند ادامه مسابقات فوتبال این کشور به طور کامل لغو شده است بنابراین بوسکتس باید به بارسلونا برگردد.

 

 

 

 

اوریول بوسکتس اما از هدف خود برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بارسلونا می گوید. او در این باره گفت: من امیدوارم که فصل آینده در تیم اصلی حضور داشته باشم و بتوانم در ترکیب تیم قرار بگیرم. با این وجود کار بسیار دشواری است چراکه بارسلونا بهترین تیم دنیاست. این رویای من است و برای رسیدن به آن همه کار انجام خواهم داد.

 

بوسکتس در ادامه گفت: می خواهم در بارسلونا موفق شوم. بعد از سال‌ها تلاش که خودم و خانواده هم انجام داده ایم حالا به این هدف نزدیک هستیم. می خواهم برای این موضوع بجنگم. اگر امسال این اتفاق رخ ندهد مجبور خواهد بود که دوباره به شکل قرضی راهی تیم دیگری دهم و بازهم این رویا را دنبال کنم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.