دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، روز گذشته علی فتح الله زاده بعد از اینکه تنها 16 روز به عنوان سرپرست باشگاه استقلال قبول مسئولیت کرده بود استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش کرد تا بلافاصله پس از موافقت وزارت ورزشو جوانان نام‌های متعددی برای جانشینی او و مدیریت استقلال مطرح شود.

اما در میان این اسامی که از شب گذشته برای انتخاب مدیرعامل استقلال مطرح شده است به نظر می‌رسد  احمدسعادتمند گزینه اول باشد که از سوی وزارت ورزش و جوانان هم مورد تایید است و  در عین حال سابقه عضویت در هیات مدیره باشگاه را نیز در کارنامه خود دارد.

 او علاوه براینکه در مقطعی به عنوان رییس هیئت مدیره استقلال سابقه حضور در کادر مدیریتی این باشگاه را داشته است، عناوین زیادی از جمله مدیرکل اداره استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش، سرپرستی فدراسیون پینگ‌پنگ، کاندیدای ریاست فدراسیون‌های هندبال، وزنه‌برداری و اسکی را در کارنامه خود دارد و البته مدیرعاملی باشگاه بانک سرمایه را هم تجربه کرده، و اینک گزینه اول برای عهده‌دار شدن سِمَتی است که در این یک سال اخیر دچار تغییرو تحولات بسیاری شده است.

 سعادتمند که به عنوان عضو اقتصادی باشگاه استقلال به هیات مدیر اضافه‌شده بود باید دید در صورت بازگشت به این باشگاه چه برنامه‌هایی برای حل‌وفصل مشکلات عدیده آبی‌ها دارد.

به‌هرحال آنچه که مسلم است پذیرش مسئولیت به عنوان مدیر عامل یا سرپرست باشگاه استقلال در برهه کنونی با توجه به سیل پرونده‌هایی که از قبل هنوز تکلیفش مشخص نشده و پرونده‌هایی که در آینده نزدیک با آن مواجه خواهد شد، جرات بسیاری می‌خواهد در عین حال که می‌دانیم تلاش‌های اعضای فعلی باشگاه در کادر مدیریتی تنها پرداخت حدود ۳۸ میلیارد از بدهی‌ها بوده، اما این باشگاه هنوز مشکلات گسترده‌ای دارد که نیاز به نیروهای دیگری برای کمک به هیات مدیره  احساس میشود .

باید دید وزارت ورزش و جوانان در نهایت در راس هرم مدیریتی باشگاه استقلال با این چالش جدید چگونه مواجه می‌شود و در چه مدت زمانی جانشین علی فتح الله زاده را تعیین خواهد کرد در حالی که هر روز تاخیر در اعلام جانشین وی می‌تواند به افزایش حاشیه‌ها در این باشگاه دامن بزند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.