دانلود سریال یاغی

“” مادر ۶۵ ساله کریستیانو رونالدو در اوایل ماه مارس و بعد از اینکه دچار سکته مغزی شد به بیمارستان انتقال یافت. ستاره پرتغالی یوونتوس نیز بلافاصله خودش را از تورین به مادیرا رساند تا در کنار مادرش باشد.

 

بعد از منتشر شدن خبر سکته مغزی مادر رونالدو طرفداران این بازیکن نسبت به این موضوع ابراز تاسف کردند؛ موضوعی که باعث شد خود این بازیکن نیز نسبت به این پیام ها واکنش نشان دهد و در همان زمان بگوید: ” از همان پیام های شما به خاطر نگرانی تان برای مادرم سپاسگزارم. او در حال حاضر در بیمارستان وضعیت بهتری دارد و باید از پزشکان به خاطر همین موضوع تشکر کنی

 

 

 

 

 

مادر رونالدو حالا از بیمارستان مرخص شده و به نظر می رسد که وضعیتش کاملا خوب است. او با قرار دادن پستی در صفحه اینستاگرام خود در این باره اطلاع رسانی کرد. در بخشی از صحبت‌های مادر رونالدو آمده است: ” با تشکر از همه به خاطر حمایت و محبت شان. روزهای سخت را پشت سر گذاشتم اما نتیجه پیروز شدن بود. اکنون در خانه هستم و محبت خانواده و انرژی خوب من را احاطه کرده است.

زندگی یک درس است و ما باید فقط به آن اهمیت دهیم و از همه چیز سپاسگزار باشیم. به خدا ایمان داشته باشیم که در این صورت همه چیز خوب خواهد شد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.