دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، با جدایی دراگان اسکوچیچ از صنعت نفت آبادان طبیعی بود که شوک رفتن این مربی کروات تا حدی روی تیم اثر بگذارد و چند هفته با بردن فاصله بگیرد. حالا اما با گذشت چند هفته از این اتفاق و حضور بهنام سراج مربی بومی آبادانی ها در راس کادرفنی، نفتی ها به نظر می رسد به شرایط خوب گذشته برگشته اند.

 

نفت آبادان در هفته بیستم اولین برد خود با سرمربیگری بهنام سراج را جشن گرفت و جمع امتیازاتش را به 33 رساند تا شانس خود برای صعود در جدول رده بندی را تقویت کند. آبادانی ها هم اکنون در رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند و این بهترین نتیجه تاریخ آنها در لیگ برتر محسوب می شود. 

در زمان حضور فراز کمالوند در راس کادرفنی نفت این تیم بهترین نتیجه تاریخش را با جایگاه هشتمی به دست آورد و حالا سراج که در آن دوران دستیار کمالوند هم بود، انگیزه زیادی دارد تا این رکورد را به سود خودش و تیم کنونی به ثبت برساند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.