دانلود سریال یاغی

لیگ بلژیک به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه کار تمام شد و امروز باشگاه یوپن بلژیک با انتشار بیانیه ای ضمن تشکر از امید ابراهیمی و سعید عزت اللهی از جدایی دو بازیکن ایرانی خود خبر داد.

 

این دو بازیکن هر دو به صورت قرضی در ابتدای فصل به باشگاه یوپن آمدند امید ابراهیمی از تیم الاهلی قطر به یوپن قرض داده شد و سعید عزت اللهی هم بازیکن رستوف روسیه است که در سال های گذشته به باشگاه های مختلف قرض داده شده است. 

 

 

 

 

امید ابراهیمی به طور قطع فصل بعد در لیگ ستارگان قطر بازی می کند اما آینده سعید عزت اللهی هنوز به طور دقیق مشخص نیست و باید دید باشگاه روستوف چه تصمیمی در مورد این بازیکن خواهد گرفت.

 

در این بین شایعاتی در مورد بازگشت سعید عزت اللهی به فوتبال ایران هم شنیده می شود که باید دید چقدر این مسائل رنگ واقعیت به خود می گیرد هرچند که به نظر می رسد این بازیکن همچنان تمایل دارد به حضور خود در فوتبال اروپا ادامه بدهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.