به گزارش “مجله ایما”، باشگاه ترابزون اسپور در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی موفق شد در قراردادی آزاد دانیل استوریج مهاجم سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه لیورپول را با قراردادی سه ساله به خدمت بگیرد که این قرارداد تنها بعد از هشت ماه دیشب با توافق دوجانبه فسخ شد.

بنا به اعلام دیلی میل انگلیس در نشستی که میان مدیربرنامه استوریج با سران ترابزون اسپور برگزار شد طرفین با رسیدن به توافق قرارداد را فسخ کردند تا مهاجم انگلیسی به صورت رسمی از جمع بوردو-ماوی ها جدا شده و خداحافظی غیرمنتظره ای با مجید حسینی و هم تیمی هایش داشته باشد.

 

بنا به اعلام دیلی میل استوریچ با بسته بودن پنجره های نقل و انتقالاتی تنها می تواند تا تابستان پیش رو منتظر مانده و سر از تیم اروپایی دیگری در بیاورد در غیر این صورت باید به لیگ MLS آمریکا یا سوپرلیگ چین که می توانند بازیکن جذب کنند، کوچ کند.

دانیل استوریج در این فصل طی 16 بازی که برای ترابزون اسپور به میدان رفت 7 بار موفق به گلزنی شد و 5 پاس گل هم داد تا یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان در مسیر قرار گرفتن آنها در کورس قهرمانی باشد اما بعد از حضور 55 دقیقه ای در بازی مهم با بشیکتاش به یکباره تصمیم به فسخ قراردادش با باشگاه ترکیه ای گرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.