دانلود سریال یاغی

طی روزهای اخیر روی تاوارس یکی از چهره های خبرساز فوتبال در اصفهان بوده است؛ ماجرا از آنجا آغاز شد که یکی از رسانه های اصفهانی با انتقاد از مربی گلرهای پرتغالی سپاهان از تلاش او برای جدا کردن نیازمند از سپاهان گلایه کرده بود.

این خبر البته خیلی زود واکنش تاوارس را به همراه داشت و این مربی با انتشار پستی ویدئویی تاکید کرد که در صورت انتقال نیازمند به فوتبال پرتغال حتی یک ریال هم نصیب او نخواهد شد.

حالا امیرقلعه نویی در کشاکش این ماجراها و در گفتگوی رادیویی که ساعتی پیش برقرار کرد از جدایی روی روی تاواس گفت و اینکه با یک مربی پرتغالی دیگر برای حضور در سپاهان مذاکرات آغاز شده است.

قلعه نویی در این رابطه این طور توضیح داد:« از بین خارجی‌ها فقط روی تاوارس نیامده که من از او تشکر می‌کنم. چند سال به عنوان یک همکار خیلی خوب وفادار در کنار هم بودیم. خیلی به فوتبال ما کمک کرد. تمام دروازه‌بان‌هایی که زیرنظر او کار کردند همیشه در بهترین شرایط خودشان بودند. او دلایل خودش را داشت و نیامد اما از عزیزانی که آمدند تشکر می‌کنیم و مترصد این هستیم که یک مربی پرتغالی را رزومه‌اش را دیده‌ایم و با او در ارتباطیم که اگر بشود از وجود این مربی دروازه‌بان‌ها استفاده کنیم که قرار است در این یکی دو روز مشخص شود.»

 

تاوارس با اولیویرا سرمربی پرتغالی تراکتور به ایران آمد و پس از حضور امیرقلعه نویی در تراکتور با این مربی همکاری اش را آغاز کرد و این فعالیت مشترک در تیم های ذوب آهن و سپاهان نیز ادامه پیدا کرد.

تاوارس طی دوران همکاری با امیرقلعه نویی همواره با احترام از این مربی صحبت می کرد. او از دوری همسر و فرزندانش ناراحت بود و این موضوع را می شد در مصاحبه ها و حرف هایش به سادگی تشخیص داد. البته باید منتظر بمانیم و ببینیم که این جدایی عجیب در این مقطع از فصل که گلرهای سپاهان را با مشکللاتی مواجه خواهد کرد به دلیل دریافت پیشنهاد کاری از پرتغال بوده یا حرف و حدیث هایی که پیرامون نقش او در انتقال پیام نیازمند وجود داشته سبب ناراحتی و تصمیم برای عدم بازگشت به ایران شده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.