به گزارش “مجله ایما”، یوفا اخیرا در یک تصمیم جنجالی اعلام کرد که باشگاه منچستر سیتی به دلیل نقض قوانین مالی مربوط به این نهاد با ۲ سال محرومیت از حضور در لیگ قهرمانان اروپا و ۳۰ میلیون یورو جریمه نقدی روبرو شده است.

 

محرومیت سیتی باعث شده که بسیاری درباره این موضوع به اظهار نظر بپردازند. استیون جرارد یکی از کسانی است که به صحبت درباره این موضوع پرداخته است. او در این باره گفت: ” من همین امروز صبح این موضوع را خواندم. فکرمی کنم که از منظر یوفا مجازات بزرگی پیش روی سیتی خواهد بود. من شک ندارم که سران باشگاه سیتی درخواست تجدید نظر خود را ارائه خواهند داد پس باید منتظر رای نهایی بمانیم.”

 

 

 

 

جرارد در ادامه گفت: ” پس از اعلام رای نهایی یوفا قطعاً باید منتظر تصمیم‌گیری لیگ برتر در این باره بمانیم اما چیز مشخص این است که در این باره یک اشتباه بزرگ رخ داده است. من بسیار علاقه مند هستم تا نتیجه نهایی را متوجه شوم. با این وجود تا زمانی که لیگ برتر مجازات را اعلام نکند دیگر صحبت نخواهم کرد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.