دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بارسلونا این هفته و در دیداری دشواری در استادیوم نوکمپ موفق شد با تک گل دقایق پایانی لیونل مسی از روی نقطه پنالتی، با یک گل سوسیداد را مغلوب کرده و با توجه به شکست دیشب رئال مادرید دوباره در صدر جدول لالیگا قرار گیرد. اما ویدئویی منتشر شده که نشان می دهد جرارد پیکه، مدافع باتجربه بارسلونا در دقایق پایانی و در شرایطی که سوسیداد فشار زیادی برای زدن گل تساوی وارد می کرد، از تراشتگن می خواهد هنگام شروع مجدد بازی تاخیر ایجاد کرده و توپ را برای لحظاتی نگه دارد.

 

در این ویدئو پیکه خطاب به سنگربان آلمانی بارسا می گوید: “مارک، مارک، وایسا، ما از اینجا حرکت کرده و یه کم وقت تلف می کنیم.”

 

این در حالی‌ست که کیکه ستین، سرمربی بارسلونا در گذشته دیگر تیم ها را به دلیل اتلاف وقت متهم کرده و از آنها انتقاد کرده بود، اما حالا جرارد پیکه خودش تراشتگن را به انجام این حرکت مذموم دعوت می کند. در نهایت بارسلونا موفق شد فشار دقایق پایانی سوسیداد را تحمل کرده و با همان تک گل لیونل مسی این تیم را مغلوب کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.