به گزارش “مجله ایما” محمدحسن انصاری‌فرد در خصوص غیبت آنتونی استوکس در تمرین پرسپولیس گفت: ما در نیم‌فصل دو روز زمان داشتیم تا بازیکن را جذب کنیم و به هواداران که انتقاد می‌کردند در خط حمله ضعف داریم باید پاسخگو می‌بودیم.  ما 150 بازیکن را در کل دنیا رصد کردیم و آنها را به آقای کالدرون معرفی کردیم تا وی انتخاب کند و بعد از آن آقای کالدرون چند نفر را معرفی کردند و ما با آنها وارد مذاکره شدیم و بعد از مرخصی‌شان دیگر در این مورد به ما جواب ندادند. در روزهای آخر نقل و انتقالات استوکس و اوساگونا جزو گزینه‌های ما نبودند و بعد از آمدن آقای گل‌محمدی در شرایط اضطرار این بازیکنان را جذب کردیم. سرمربی تیم از اوساگونا راضی است.

 

مدیرعامل پرسپولیس در گفت و گو‌ با رادیو صحبتش را اینگونه ادامه داد: استوکس یکی از بهترین بازیکنانی است که به ایران آمده چه حضورش در زمان در باشگاه تراکتور و چه در تیم ما آمد خیلی‌ها به ما گفتند این بازیکن مشکل عدم تعهد دارد. ما به خاطر مشکلاتی که در خط حمله‌مان داشتیم باید بازیکنی مثل استوکس را وارد تیم‌مان می‌کردیم. با توجه به همه شرایط ما یک قرارداد خیلی خوب را با او منعقد کردیم و این بهترین قراردادی است که می‌توان با یک بازیکن خارجی امضا کرد.اگر در هر تمرینی شرکت نکند 3 هزار دلار و در هر بازی حضور نداشته باشد 50 هزار دلار جریمه می‌شود. ما هیچ شکایتی از استوکس به فیفا انجام نداده‌ایم و امیدوار هستیم به ایران بازگردد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.