به گزارش “مجله ایما”، با شکست دو بر صفر سیتی در دربی منچستر مقابل شاگردان سولسشر، حالا لیورپولی ها با کسب 82 امتیاز از 29 بازی در رتبه اول جدول رده بندی و فاصله ای 25 امتیازی با تیم دوم جدول قرار دارند که منچسرسیتی با 57 امتیاز است. ضمن اینکه آبی‌پوشان منچستری باید روز چهارشنبه دیداری سخت برابر آرسنال که این روزها عملکرد خوبی دارد، برگزار کنند.

اگر منچسترسیتی در یکی از دیدارهای پیش رویش برابر آرسنال یا دیدار بعدی برابر برنلی بازنده از زمین مسابقه بیرون بیاید، شاگردان کلوپ می توانند با پیروزی در هفته سی ام رقابت ها مقابل اورتون در دربی بندر لیورپول و در گودیسون پارک، جام قهرمانی را بالای سر ببرند و اگر منچسترسیتی در این دو بازی برنده نشود، قرمزهای آنفیلد می توانند با پیروزی مقابل کریستال پالاس جشن قهرمانی بگیرند.

اگر شاگردان گوآردیولا هر دو بازی خود را با شکست پشت سر بگذارند، لیورپول به عنوان قهرمان لیگ جزیره در فصل جاری مقابل اورتون پا به میدان خواهد گذاشت و در غیر این صورت لیورپول همچنان باید صبر کند؛ بنابراین جشن قهرمانی آنها به دیدار برابر پالاس خواهد رسید که روز  21 مارچ( 2 فروردین ) برگزار خواهد شد.

احتمالات دیگری هم وجود دارند؛ اگر منچسترسیتی هر دو دیدار خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و لیورپول هم نتواند دیدار خود با پالاس را در روز دوم فرودین ماه 1399 با پیروزی خاتمه دهد، شاگردان گوآردیولا یک هفته در لیگ بازی نخواهند کرد تا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برابر نیوکاسل بازی کنند و دیدار این تیم برابر چلسی هنوز برنامه ریزی نشده است.

در پایان باید گفت، هیچ تیمی نمی تواند قهرمانی این فصل لیورپول را زیر سوال ببرد و تنها سوالی که برای هواداران این تیم باقی مانده این است که در نهایت چه زمانی تیمشان پس از 30 سال از کسب آخرین قهرمانی در لیگ جزیره، بار دیگر به این عنوان پراهمیت دست خواهد یافت.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.