به گزارش” مجله ایما”، گل گهر یکی از تیم هایی بود که در روزهای آمادگی اش با تعطیلی لیگ برتر مواجه شد. این تیم بازی های سخت و سرنوشت سازی در ادامه لیگ برتر دارد و از همین رو مجید جلالی تمام تلاشش را انجام داده تا این تعطیلات آمادگی بازیکنان و تیمش را کاهش ندهد. او تمرینات از راه دور را برای بازیکنانش تیمش طرح ریزی کرد و حالا آنطور که خودش می گوید از نتیجه این تمرینات نیز راضی است.

سرمربی گل گهر درباره برنامه هایی که برای آمادگی بازیکنانش در تعطیلات داشته است گفت:” ما سعی کردیم از این شرایط که به وجود آمده طوری استفاده کنیم که شرایط آمادگی تیم حفظ شود. برای همین برای تک تک بازیکنان تمرینات اختصاصی طراحی کردیم و با تقسیم بازیکنان بین مربیان در این مدت سعی کردیم آمادگی آن ها را حفظ کنیم.”

او همچنین گفت:” مربیان ما از راه دور و یا اگر امکانش بود به طور حضوری بازیکنان را زیر نظر گرفته و هر روز از وضعیت بازیکنان و روند تمریناتشان آگاهی دارند و از نتیجه هم راضی هستیم.”

 

مجید جلالی در این باره که چه زمانی قصد دارد تمرینات رسمی تیمش را آغاز کند گفت:” می خواستیم از سه شنبه تمریناتمان را شروع کنیم اما بعد از مشورتی که با کادرپزشکی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که یک‌سری تجهیزات و تمهیدات پزشکی و بهداشتی  باید وجود داشته باشد تا از همه بازیکنان تست های لازم را بگیریم. این تجهیزات ضروری هستند و به همین خاطر تمرینات تیم را دو روز عقب انداختیم و از روز پنجشنبه اگر خدا بخواهد تمریناتمان را شروع می کنیم.”

 

سرمربی گل گهر در بخش دیگری از صحبت هایش به تعطیلی احتمالا طولانی مسابقات پرداخته و گفت:” اینکه بازی ها انجام شود یا نه؟ چیزی نیست که ما بخواهیم درباره آن اظهار نظر کنیم. یک بیماری پیش آمده و همه ما باید نسبت به آن حساس باشیم. این موضوع از حیطه اختیارات و تخصص من و حتی فدراسیون فوتبال خارج است و باید آن هایی که تخصص دارند در این زمینه تصمیم گیری کنند.”
او اضافه کرد:” وقتی قرار است بازی ها برگزار شود و تاریخی هم اعلام می کنند ما نمی توانیم تمام فعالیت هایمان را تعطیل کنیم و مجبور هستیم تمرین کنیم. اگر مسابقات از 14 فروردین شروع شود تمرین نکردن باعث می شود که وضعیت تیم در آن زمان خوب نباشد. ما باید تیم را در یک حد مناسبی نگه داریم تا در آن زمان آمادگی بازی کردن را داشته باشیم.”

 

جلالی اما در ارتباط با اینکه اگر تعطیلات طولانی تر از حد معمول شود هم گفت:” اگر تعطیلی مسابقات بیش از حد معمول طول بکشد آن وقت تقویم سال آینده هم به هم خواهد خورد. پیشنهاد من این است که مسابقات این فصل را تا پایان اردیبهشت تمام کنیم حتی اگر هر 4-5 روز یک بازی بگذاریم. این تعطیلی به برگزاری و زمان این فصل از رقابت ها آسیب زده اما ما باید این آسیب را محدود کنیم. می توانیم در پایان اردیبهشت بازی ها را تمام کنیم، یک ماه استراحت به تیم ها بدهیم و بعد از آن فصل جدید را آغاز کنیم.”

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.