مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

شاگردان مجید جلالی امروز در زمین کمپ الیاف شهریار دور هم جمع شدند تا اولین تمرین رسمی این تیم بعد از تعطیلات طولانی لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار کنند. البته گل گهری ها هفته سخت و پرچالشی را بعد از مثبت اعلام شدن تست چند بازیکن و اعضای کادرفنی و اجرایی این تیم داشتند هرچند در نهایت به نظر می رسد که این تیم توانسته از این چالش عبور کند. مجید جلالی سرمربی گل گهر بعد از اولین تمرین این تیم گفت: ما واقعا سه چهار روز خیلی سخت و پرفشار را پشت سرگذاشتیم. الان وضعیت خداراشکر خیلی بهتر شده و امروز اولین جلسه تمرینمان را بعد از آن چالش بزرگ برگزار کردیم.

او افزود: ما امروز با حضور دکترپورسعید ناظر فدراسیون پزشکی ورزشی و انجام تمام تمهیدات مدنظر پروتکل و مورد تایید ناظر فدراسیون پزشکی تمرین کردیم. خیلی خوشحال هستم که بچه ها در این مدت توانسته اند روحیه خودشان را حفظ کنند.تمام تلاشمان را می کنیم تا تمرینات را با قدرت بیشتری انجام بدهیم. بچه ها روحیه خیلی خوبی دارند و نسبت به آینده امیدوار هستیم.

سرمربی گل گهر در ارتباط با تست مجدد از بازیکنانی که آزمایش قبلی شان مثبت اعلام شده بود گفت: دیروز تست دیگری گرفتیم که جواب آن منفی بود. طبق دستور فدراسیون پزشکی ورزشی باید یک تست دیگر هم بگیریم و اگر تست منفی شود آن بچه ها هم می توانند از یکشنبه با ما تمرین کنند.

جلالی با تمجید از بازیکنان گل گهر گفت: بچه ها در طول هفتاد هشتاد روز واقعا متعهدانه و عالی کار کردند. از نظر جنبه بدنی خیالم راحت است و باید در این مدت روی کارهای تیمی بیشتر متمرکز شویم.

او در این رابطه که آیا طبق پروتکل بازی اول این تیم به تعویق خواهد افتاد یا نه هم گفت: ما با آقای سهیل مهدی یک جلسه خیلی خوبی داشتیم و امیدوارم آن ها شرایط تیم ما را در نظر بگیریند. ما خودمان این دید را داریم که شرایط یک شرایط خاصی است و برای همه یک جور است و باید با سازمان لیگ همکاری کنیم.

مجید جلالی در بخش دیگری از صحبت هایش به جلسه امروز او و محمدجواهری مدیرعامل گل گهر با مهرزادخلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اشاره کرده و گفت: خیلی جلسه خوبی با دکترخلیلیان داشتیم. ایشان در ارتباط با تیم و مشکلاتی که پیش آمد راهنمایی هایی داشتند. آقای خلیلیان به من گفتند که تمرینات را ادامه بدهید و چرا تعطیل کرده اید. ما هم قرار است که تست بعدی را حتما به ایشان بدهیم. همچنین در ارتباط با تمهیداتی که در رابطه با کار با بازیکنانی که تستشان مثبت بوده و مدل تمرینی که باید به آن ها بدذهیم صحبت کردیم.

او افزود: رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به ما گفتند که تمریناتمان را شروع کنیم. ما هم کمی گله مند بودیم که چرا با وجود اینکه اینقدر شفاق و صادقانه نتایج تست تیم را به فدراسیون پزشکی ورزشی ایفمارک و سازمان لیگ دادیم اما این موضوع رسانه ای شد. به هیچ وجه نباید اینطوری می شد و پیشنهاد دادیم که همه تیم ها از طریق یک مرجع آزمایش ها را انجام بدهند و آن مرجع پاسخ تست ها را به باشگاه ابلاغ کند. ایشان پذیرفت چرا که این کاری است که در ارتباط با دوپینگ انجام می شود در مجموع جلسه خیلی خوبی بود ما بسیار نگران بودیم اما ایشان خیلی به ما دلداری دادند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.