به گزارش “مجله ایما”، بر اساس اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC این کنفدراسیون از نمایندگان تیمهای ملی کشورهای عضو و باشگاه‌های حاضر در لیگها و رقابتهای مختلف AFC خواسته که هفته آینده برای برگزاری جلسات بیشتر درباره تاثیر شیوع ویروس کرونا بر فوتبال قاره آسیا و رقابتهای فوتبال در این قاره در مقر کنفدراسیون حضور به هم برسانند.

 

جلسه نمایندگان منطقه شرقی AFC روز دوشنبه هفته آینده در شهر کوالالامپور مالزی برگزار شده و جلسه نمایندگان منطقه غربی AFC هم در روزهای 17 و 18 اسفند در این شهر برگزار خواهد شد.

 

 

ویندزور جان، دبیرکل AFC در این باره گفت:” ما روزهای بی‌سابقه و پرچالشی را پشت سر می‌گذاریم ولی AFC به شکلی خستگی‌ناپذیر در تلاش است تا بر شرایط نظارت داشته باشد و از جمله محدودیت‌های سفر را در نظر داشته و در عین حال با فدراسیون‌های عضو، لیگها و باشگاه‌های آسیایی در تماس دائمی باشد”.

 

دبیر کل AFC در ادامه گفت:” ما از همه شرکای ذینفع‌مان از جمله شرکای تجاری و رسانه‌ای به خاطر حمایت‌هایشان تشکر می‌کنیم و به تلاش‌هایمان در راستای محافظت از سلامت و ایمنی همه بازیکنان، مسئولین و تماشاچیان و در عین حال، محافظت و برگزاری درست رقابتها ادامه خواهیم داد”.

 

AFC در عین حال مشغول همکاری با فیفا است تا درباره تاثیر شیوع ویروس کرونا بر رقابتهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملتهای آسیای 2023 چین که قرار است طبق برنامه از ماه اسفند آغاز شود، به ارزیابی دقیقی دست پیدا کند.

 

بر اساس اعلام AFC بازی‌های زیر به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است:

 

لیگ قهرمانان آسیا – هفته سوم

 

گروه A: الوحده امارات – استقلال ایران

گروه C: پرسپولیس اسران – التعاون عربستان

گروه B: شباب الاهلی دوبی – شهر خودرو ایران

گروه D: سپاهان ایران – النصر عربستان

گروه E: اف سی سئول کره جنوبی – چیانگرای یونایتد تایلند

گروه D: النصر عربستان – سپاهان ایران

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.