به گزارش “مجله ایما” و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، عصر امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور اعضای خود تشکیل جلسه داد و به موضوعاتی نظیر تصویب چارت باشگاه، بررسی پرونده‌های انضباطی مطروحه در فیفا و همچنین اتخاذ راهکارهای قانونی برای برون رفت از وضعیت موجود پرداخت.

 

 همچنین در این جلسه از زحمات حسین قدوسی به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قدردانی گردید و به همکاری او با باشگاه خاتمه داده شد.

 

همچنین مقرر گردید به زودی و پس از بررسی‌های لازم مدیر جدید روابط عمومی باشگاه پرسپولیس معرفی شود.

 

نکته عجیب اینکه خبر مربوط به عزل حسین قدوسی، روابط عمومی این باشگاه نه در سایت و نه در چنل رسمی منتشر شده تا این موضوع نشان دهد که اختلافات درون مدیریتی باشگاه دلیل این تصمیم گیری بوده است. هیات مدیره امروز طی جلسه خود با طرح این موضوع که روابط عمومی نتوانسته همکاری لازم با اپلیکیشن و اسپانسر برای درآمدزایی را داشته باشد، خواهان پایان همکاری با حسین قدوسی شده که علیرغم مخالفت محمدحسن انصاریفر این موضوع مصوب شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.